Meist

STARTER ST OÜ

Sinu kindel eestimaine partner

Starter ST OÜ on tegelenud silokindlustuslisandite tootmise ja turustamisega Eestis alates 1990. aastast ja baseerub 100% Eesti kapitalil.

Tootearenduses tugineme oma 30 aastasele silo valmistamise kogemustele. Tootearenduses pööratakse erilist tähelepanu kasutusmugavusele: NordSil®, NordSil® PLUS ja loodavad uued tooted kui ka nende bakterite abil silo valmistamise tehnoloogiad on kohandatud vastavalt viimastele silovalmistamise trendidele maailmas (nt ULV-ultra low volume – mikrodoseerimine).

Ettevõte teeb teadus- ja uurimistööd koostöös BioCC-ga, et tagada oma toodete kõrge kvaliteet.

Starter ST OÜ põhitegevusalaks on loomade söötmise terviklahenduste pakkumine alustades sileerimisest, söötmisest kuni lägakäitluseni välja.

Soovime pakkuda parimaid lahendusi vastavalt iga farmi vajadustele.

Tekkis
küsimus?

Tervete loomade ja kõrge toodangu aluseks on loomade täpne ja efektiivne söötmine. Pakume parimaid lahendusi vastavalt iga farmi vajadustele.

BLOGI

Silokool & uudised
17 jaan. 2022

Silokindlustuslisandid – Eesti teadlastelt farmeritele

Veiste põhisöödana kasutatakse heintaimedest, maisist ja ka teraviljast valmistatud silo. Kõrgekvaliteedilist silo on keeruline toota.

Vaata edasi
17 mai 2022

Maaülikooli teadlaste osalusel välja töötatud silobakter kiideti Euroopas heaks

Silokonservant Lactobacillus plantarum võeti ühena esimestest mikroorganismidest Euroopa Liidu registreeritud söödalisandite registrisse.

Vaata edasi